neděle 8. října 2017

World Card Making Day 2017

V sobotu 7.10.2017 byl mezinárodní den cardmakingu, což znamená, že to je významný svátek v našem scrapkalendáři. MFT - má oblíbená značka My Favorite Things vyhlásila challenge, která má čtyři zadání. Protože nemám úplně vše, co bych na challenge potřebovala a bylo by to výrobkem se značkou MFT, vybrala jsem si jen dvě zadání.  


                                         World Card Making Day 2017: Die-namic Designs

Použila jsem mou oblíbenou kombinaci razítek a vyřezávacích šablon s motivem zajíce a medvěda. Přidala jsem vyřezávací šablony prošitá srdce a distress inkousty jsem natupovala srdce a nastříkala jsem své oblíbené skvrny.


                                           World Card Making Day 2017: ROYGBIV 

Zadání byly barvy duhy. Použila jsem opět své oblíbené distress inkousty a vytvořila jsem barevné skvrny. Byl to základ pro přání, ze kterého jsem pomocí šablon vyřízla stylizované květiny.  Vzniklé otvory jsem podlepila bílým papírem a květiny jsem vyřezala ještě jednou v černé barvě a vlepila jsem je do středů. Nápis jsem měla jen v češtině, ale čeština je moje oblíbená :-)Pokud budete chtít, můžete se také zúčastnit. Máte možnost do neděle 8. 10 2017 do 22:00.
Tvoření je radost!

1 komentář:

  1. Krásná přání Irenko. Moc se mi líbí ty duhové cákance. Jsi mistr. Přeji hodně štěstí.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...