středa 30. září 2020

Papercards.cz challenge 106.

 Podzim v plném proudu, ale nás to nezajímá :-) My už tvoříme Vánoce, abychom měli dost přáníček pro jarmark Šance onkoláčkům 2020Tvořte s námi vánočně a přispějeme tak na dobrou věc!

                                                                      Iriska Vohlídková                                                 Sketch pro 105. kolo challenge s papercards.cz

Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis, měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                                   Martina Poláková


                                                                                        Jana Sadloňová


                                                                        Jaroslava Stará


                                                                        Bea Pjatáková

                                                                    


Vítěz challenge Ilona Koperová


Sponzorem 106. kola challenge s papercards.cz je  Jana Sadloňová


Pravidla pro challenge č. 106:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do  13. 10. 2020 do půlnoci
-  vítěze vybere sponzor daného kola a to 14. 10. 2020
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz.

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

1 komentář:

  1. When engaged on a 5-axis machine, it is hard to visualise collision factors; with the Bunny Ear Hats software program, you can to|you probably can} carefully monitor the size of the software, the interference of the software, and the dimensions of the half. Due to improved product quality, highly constant manufacturing replication, and lowered labor demands, CNC machining is the preferred manufacturing methodology in most cases. After compensating the volumetric accuracy of the linear axes, the rotary axis that is the first within the kinematic chain from the workpiece to the software, i.e., the C axis, must first be measured.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...