pondělí 28. října 2013

Project life 4 live

Můj vlastní project se jeví jako závislost :-) Nejen že mě baví sledovat projekty ostatních a hledat na jejich kronikách a deníčcích (ono to má jen ten vznešený název, ale pořád je to o našem životě a klidně tomu můžeme říkat kronika) to zajímavé a hlavně mě baví hledat detaily a vtípky. Závislá jsem i na focení. Vyhledávám situace, abych se vyfotila - popřípadě někdo vyfotil mě (už si doma ze mě dělají legraci) v nějaké zajímavé situaci nebo s někým nebo s něčím zajímavým.

Ale popořádku...
Do Liberce na sraz jsem měla zpracovaný PL aktuálně, takže moje poslední stránka byla z Ladronka festu, kde jsme s Didi a Fuji vyráběli záložky s dětmi a u toho jsme se i fotily Instaxem - polaroidem. Navštívily nás kamarádky, to bylo moc fajn a přesně zábava pro PL :-) 


Musela jsem ženy také požádat o autogram :-)I toto je možná koláž z Picasa. Sraz v Liberci byl právě o Projectu life a nic jiného jsme tam vlastně nedělaly :-) Ženy se naučily spoustu zajímavých dovedností, které se jim určitě budou hodit, aby jim šlo zpracování stránek pěkně od ruky. Na své stránky jsem samozřejmě použila materiál ze srazu, který Didi výborně vybrala. Simple Stories Say cheese. Luxusní materiál!

Hned v pondělí po srazu jsme vyrazili na prodlouženou do tanečních. To jsme museli vidět, co se Verunka naučila :-) Střídali taneční partnery, takže jsme ani nestačili fotit. Měla jsem materiálu na stránku a půl, nechtěla jsem to s ničím kombinovat, proto jsem použila poloviční stránku. Je to výhodné, nemusela jsem vymýšlet, čím zaplním zbývající místo. 

Nezpracovávám PL po týdnech ale po událostech a je lepší si počkat, až je materiálu na dvoustranu, aby se to dalo hezky barevně zkombinovat.
A tady historická fotka!!! Netančící manžel mě vyzval k tanci!!!! Nevěřila jsem svým uším, protože poslední tanec byl před dvaceti lety! :-)Tisk na kartičky jsme si ukázali v Liberci, ale každá tiskárna je jiná a můj mily Brother netiskne na vůbec žádné kartičky, takže jak jsme s Didi říkaly, je potřeba si to vychytat na své tiskárně individuálně. Moje tiskárna tiskne tak, že kartičku dle velikosti umístím na papír A4, vycentruji, přilepím washi páskou a otočím do rubu. Tisknu jako A4, ale vytiskne se mi všechno jak má, protože nastavení už všechny umíme, že jo ženy? :-)
Mám ještě zpracované další dvě strany z veletrhu For Toys, tam jsme potkali spoustu postaviček, ale to až zase příště. Mějte se krásně a tvořte! PL je opravdu pro každého!

Tvoření je radost!

4 komentáře:

 1. Irčo normálně se tu válím smíchy !! :-))

  Vrchní prchni - bomba, rybičky - super, xeselé xánoce - ó jak mně se stýská !!!

  Máš to nádherný, vymazlený, super !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji, když jsme ty rybičky viděly, tak to byl opravdu záchvat smíchu :-) To už horší být nemohlo :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Irčo máš to moc krásný. Super dokumentace vzpomínek.

  OdpovědětVymazat
 4. I Ty jedna závislačko!!! Podlomila se mi kolena. Jedna stránka stíhá druhou, super hlášky. Báječně jsem se pobavila.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...