neděle 11. května 2014

7. scrapbookový kurz v Liberci

Tradice je tradice, tady je blog, který musí být napsaný, než moravandy dorazí domů  :-)

To by ani nešlo, aby se s jarem neuskutečnil tradiční scrapbookový kurz. Pod Ještěd se nás sjelo přes čtyřicet scrapuchtivých žen, dopřály jsme si o jeden den tvoření navíc a byla to velká tvořivá pohoda, moc jsme si to všechny užily. Bylo nejen více času na tvoření, ale i na focení, proto budou i netradiční fotky ze srazu :-) Celý prodloužený víkend byl ve znamení Projectu Life. To co nejvíce ke tvoření potřebujeme je čas a klid a toho jsme měly dostatek. A také štědrý Didi balíček materiálu na tvoření nenechal jedno scrapsrdce chladným!!

Začneme skupinovou fotkou, přizdobily jsme se pampeliškami a v dáli nás zdobil Ještěd.Celou dobu jsme si užívaly dobroty, starali se o nás jako o vlastní a dobře nám vařili. Ve čtvrtek jsme grilovali a užily jsme si spoustu dobrot. Šikovné ženy také napekly a to byly teprve dobroty, ale ty nafocené nemám, ty zmizely okamžitě. Nebudu to rozepisovat, fotky zde :-) Nebudu ani dělat koláže, jen se hezky namlsejte aspoň pohledem!

Takže kdo si ještě nezašel do špajzu pro něco dobrého, tak si tam skočte, počkám ....

Hlavní naší náplní bylo tvoření. Project Life není jen o tom, že do kapsiček "nastrkáte" kartičky, přidáte fotky a je to. Samozřejmě to tak být může, ale mnohem lepší je, když si kartičky vytvoříte sami. Použily jsme distress inkousty, Aladine razítka a doodling a spojením všeho dohromady jsme vytvářely naprosto originální nádherné kartičky. Velké plus vlastní kreativní činnosti je v tom, že si z bílých kartiček samy dotvoříme barevně sladěné.
A takto vypadají kartičky, když se zařadí do projektu. Ukázka bude malá, další budou v příším blogu.
Tato kartička nemá popletené datum, jen je k loňskému srazu :-)


K tomu, abychom mohly usilovně pracovat nám pomáhal velmi dobře zásobený obchůdek Didi PrettyPapers. Nemohly jsme odolat všem nástrahám a užily jsme si pobyt v ráji! Ne že bychom už neměly dostatečné zásoby, ale znáte to, materiálu není nikdy dost. Zvu vás na malou prohlídku našich malých scrapkoutků :-)


A technické zázemí :-)Šicí stroj byl našim pomocníkem, vytvářely jsme i třicítkové stránky ve stylu Projectu Life a také jsme je prošívaly. Sportovně nadaná skupina zaměřená na vysokohorskou turistiku se vydala dobýt Ještěd a světe div se ... my se nedivíme .... Ještěd byl dobyt!!! Juch!!! Ženy jsou prostě šikovné! Sice už asi nikdy neporostou na kančí stezce borůvky, ale co už :-)

 Před výpravou.


V průběhu výpravy.


 

Ještěd a severní pól jsou dobyty!!


Po výpravě na sever. Ještěd byl zdolán severozápadní cestou bez pomoci kyslíkových masek a šerpů.

V neděli jsem si také zasoutěžily, bez toho by to ani nešlo. Tvořila se visačka a kartička do Projectu Life. Myslím, že se všem povedly.Hlavní výhra - visačka Katky Majorové, gratulace veliká!!!A další tři výherkyně, také blahopřejeme!


No a ještě ta pověstná třešinka na dortu ... Kamča Veselá je známá hračička. Jeji tvoření je neuvěřitelné, ona umí vyrobit i samopal nebo medúzu, kterou má v projektu :-) Vyrobila pro Didi a pro mě neuvěřitelnou věc a to je hvězda slávy. Inspirovala se hollywoodským chodníkem slávy a vyrobila nám vlastní otisk. Kamčo, jsi úžasná, moc děkujeme, Tvé rámečky budou na velmi čestných místech.Nakonec ještě mé osobní poděkování Didi za nádhernou kytku a největší bonboniéru na světě! Děkuji Ti ženo milá moje!


Děkuji všem ženám, které se zúčastnily, bylo nám s vámi moc fajn, bylo to pohodové tvoření a doufám, že si to zase někdy zopakujeme. Další příležitost budeme mít v létě, pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, rády vás s Didi přivítáme opět v Liberci. 

Tvoření zdar a brzy na viděnou!

10 komentářů:

 1. Tleskám a křičím HURÁ! Šikovné ženy, ostatně jako vždy, a pampelišky Vám moc slušely.

  OdpovědětVymazat
 2. Teda Irenko, ty jsi opravdu SUPERŽENA! Klobouk dolů :) Krásný článek - přečetla jsem ho jedním dechem. A už se moc těším na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Výborný relax, ještě jednou díky moc. Tomda

  OdpovědětVymazat
 5. Neskutečně rychlá tryskožena jsi. Díky.

  OdpovědětVymazat
 6. No jsi jednička Irenko, ženuško naše, jako vždy.... bylo to super, výborně jsme se pobavili a nasmáli na rok dopředu... asi zůstanu navždy mladá.... díky Vám všem holky. Těším se na příště...

  OdpovědětVymazat
 7. Ženo, na tebe je prostě spoleh !! Vždy a ve všem !!
  Bylo to krásné pohlazení po duši, moc jsem si ho užila a už stříhám metr na další, tentokráte letní hlazení :-))

  OdpovědětVymazat
 8. Také děkuji za skvělý blog a těším se na další fotky!

  OdpovědětVymazat
 9. Bylo to super a ještě jednou moc díky!

  OdpovědětVymazat
 10. Perfektní...jako vždy! ;-) Supr počteníčko, supr foto! Díky!

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...