středa 18. března 2015

Znojemská nejen přáníčková jízda

Znojemské nemusí být jen okurky, ale pokud se ve Znojmě tvoří a vyrobí přáníčka, pak jsou jasně znojemská. Samozřejmě bez láku :-) Pilně jsme o víkendu u Pretty Papers tvořily a nejen to....

Využily jsme masky a stukturovací pasty, abychom vytvořily jemný podklad na akvarelovém papíře a pomocí distress inkoustů jsme kouzlily kaňky a krásné fleky přímo na papír.
Bylo více než zajímavé vidět Didi v akci, jak pracuje se strukturovací pastou ... není to její nejoblíbenější technika :-) Podobnou fotku hned tak neuvidíte!


Tvořily jsme kolektivně a vyrobily jsme krásná přáníčka.


 
Konečně se představí to pánské od Markéty Burešové.


A jedno neuvěřitelné, protože další téměř odpůrce všemožných mixed médií Lea Metelková to dala, překonala se a přání se strukturovací pastou bylo na světě :-)


Výlet není jen o tvoření, ale tohle byla opravdu gurmánská jízda. Illegal bar je nejlepší podnik ve Znojmě, kdybyste měli cestu kolem, neváhejte!!! Naprosto luxusně vaří, taková žebírka nikde jinde nemají, steaky na jedničku, koktejly famózní ... to prostě byla jízda :-) Tvoření je radost, ale když si dáte něco dobrého k jídlu, tak to je teprve panečku zážitek!


4 komentáře:

 1. No tak přání jsem sice vyrobila jen jedno (tedy vlastně půl, zbytek jsem dodělávala až po víkendu...), ale o to víc mě těší, že z nabídky na posledních dvou fotkách jsem nepropásla vůbec nic :-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Ano ano ano !! Úžasné to bylo !!! tvoření, paření a samozřejmě také scrap nákup :-))
  Myslím, že jsme založily novou tradici a klidně bych lobovala za pololetní cyklus :-)
  Díky ženy !! .-)

  OdpovědětVymazat
 3. Akce to byla opravdu moc příjemná! I já jsem říkala, že si to zase někdy musíme zopakovat! :-)
  Děkuji vám všem ještě jednou :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím, že jsme si to užily skvěle :-)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...