čtvrtek 21. května 2015

Hodně z mála

Tvořila jsem z květnového kitu Papero amo a na druhou stránku už mi téměř nic nezbylo, jen pár drobností a scrapčtvrtky :-) Výzva je výzva, vzala jsem jednu čtvrtku, řezačku a jak mi ta čtvrtka přišla pod ruku, tak jsem řezala. Výsledek uvidíte po zveřejnění druhé části tvoření Design teamu Papero amo, takže neprozradím, ale udělala jsem ještě jednu stránku, protože se mi to zalíbilo a tu vám ráda předvedu.

Nepotřebujete  moc věcí, stačí jednobarevná čtvrtka na podklad a barevná na rozstříhání. Nejlépe si  vyberete z nějakého minulého kitu, určitě vám něco zbylo.


Moc to neřešte, jak budete řezat, snažte se jen o pravé úhly a jejich poloviny, aby se to dobře skládalo k sobě.Horní lišta řezačky nebo síť, která je na řezačce vás spolehlivě navede.Jak jsem psala, moc to neřešte, jen si nedělejte pidi kousky, to je moc velká práce s lepením :-)
 

Vznikne hromádka – je to cca polovina jedné barevné čtvrtky. Lépe se krájí něco geometrického, kde se máte čeho chytit, ale není problém ani jinak vzorovaný papír.Vezměte si jednobarevnou podkladovou čtvrtku a opět metodou žádné velké crcání ty kousky vedle sebe nalepte. Můžete si to třeba dopředu naskládat, ale když to uděláte rovnou a nalepíte to, tak to taky nějak vyjde :-)


Po nalepení vezměte černý fix a všechny tvary obkreslete. Je na vás, jakou zvolíte čáru, jestli 
přerušovanou, plnou nebo jinak křivou linku. Můžete dokreslit i něco málo okolo, je to jen na vás. Pokud máte motivy kytek, obkreslete i tyto motivy a vystřihněte.Přidejte fotku a je hotovo :-) Máte stránku ozdobenou a ani jste nepotřebovali kdo ví kolik dekorací.Tvořeni je přece radost, a když to jde pěkně od ruky, můžete ještě i něco uvařit, když je ten čas :-)

Malá ukázka z další stránky z květnového kitu :-)


Tvoření je radost!

5 komentářů:

 1. Tak to je super. Dobrý nápad i jak zúročit zbytky papírů. Výsledek ve vašem provedení je naprosto fantastický!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je super. Dobrý nápad i jak zúročit zbytky papírů. Výsledek ve vašem provedení je naprosto fantastický!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. To snad budu muset vyzkoušet, vypadá to skvěle!

  OdpovědětVymazat
 4. Díky, hlavně je to úplně jednioduché a nijak moc nemusíte řešit kompozici a jde využít opravdu kde co :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Famózní! Určitě někdy vyzkouším...

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...