středa 15. července 2015

Cardabilities sketch 127

Léto je v plném proudu, ale tvoří se stále! Aktuální sketch Cardabilities má už číslo 127. Tentokrát jsem vynechala kytičky, chtěla jsem jednoduché přání. Použila jsem kartonové výseky a vybarvené razítko Hero Arts. Razítka jsou zkrátka moje srdeční záležitost, možná už hraničí se závislostí :-)

 
Určitě se zúčastněte, protože sponzorem tohoto kola je Freckled Fawn a máte šanci něco hezkého vyhrát!Website: http://freckledfawn.com/
Blog: http://www.iamdoe.blogspot.ca/
Facebook: https://www.facebook.com/FreckledFawnShop

Vytvořte přáníčko podle sketche a umístět jej pod blog cardabilities pod aktuální sketch a pokud se na vás usměje štěstí, je výhra vaše :-)

Na mé přání jsem použila barvy, které ladily k sobě, moc se mi tato barevná kombinace líbila a vlastně barevnost celého přání vznikla z podkladového papíru, který jsem si vybrala jako první. 


Použila jsem kartonové výseky Wycinanka a přání jsem prošila na stroji po obvodu. Na nápis jsem využila již tradičně razítko KETA, bez toho by to asi ani nešlo :-)
Razítko holčičky jsem vybarvila mými oblíbenými akvarelovými pastelkami STAEDTLER.


Pusťte se do toho, protože ... tvoření je radost přece!


3 komentáře:

  1. Jeee ty to mas pekne! Papir, obrazek i ty praporky jsou super. Tva pranicka se mi vazne libi! Tohle je takove jine nez jake znam.

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji!! Baví mě udělat to přání jinak, než se čeká :-) I když kytkou nepohrdnu, někdy je to lepší bez nich.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...