úterý 28. července 2015

Červencový kit Papero amo 2015 část 2

Druhá stránka z kitu Papero amo je tady! Byla jsme s Markét Burešovou v Karlových Varech na festivalu a užily jsme si to na 200% :-) To je tolik fotek a zážitků, že to budu scrapovat do důchodu :-) Markét je scraptorpédo a už má hotové minialbum, které na mě ještě čeká!

 

V kitu byla hezká růžová podkladová stránka a na ni se mi hodila fotka z aplikace, která byla vytvořena přímo pro filmový festival. Stačilo se jen vyfotit a bylo to i s nápisem. Důležité bylo být při focení za dámu. Takže skrýt druhou bradu - to je trik - pošlete vzdušný polibek a brada je pryč. Zakrýt břicho - to je taky trik - použijte vějíř, nejlépe roztažený :-) Nasaďte si klobouk a zbytek už zakryhje popis na fotce.


 
Zvolila jsem jako doplňkovou černou, ta byla jasná, ale přidala jsem i zlatou a nechyběli plameňáci.Fotku jsem pověsila na šňůru jako prádlo a k tomu jsem použila dva malé kolíčky.Součástí kitu byly i dřevěné výřezy a motýlek alias kytička se hodí vždy, takže jsem jej použila taky. No a je to :-) Ještě černý fix, obtáhnout natrhanou stránku a je to hotovo.


Tvoření je radost!!
Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...