pátek 30. října 2015

Papercards.cz challenge 2.

První kolo naší challenge proběhlo a nebylo vůbec jednoduché z tolika krásných přání jedno vybrat, ale vyhrát může jen jeden a vy ostatní neházejte flintu do obilí a zúčastněte se dalšího kola naší pravidelné challenge. Od tohoto kola budeme tvořit podle sketchů, které pro nás připravuje KETA Markéta Němečková a my moc děkujeme!!! 


Sketch pro challenge č.2
 Markéta Burešová


Sponzorem pro druhé kolo je KETA - výrobce skvělých gumových razítek, kartonových chipboards, kartonových minialb a mnoha dalších důležitých věcí pro naše tvoření!


http://www.razitkaketa.cz/
https://www.facebook.com/razitkaKETA

Výhra je krásná, moc děkujeme a vám nezbývá nic jiného, než vytvořit přání podle sketche, abyste vyhráli tuto skvělou cenu! A to není všechno, jako bonus výherci nabízí KETA jedno razítko z jejího eshopu podle vašeho výběru!! A to už si určitě zaslouží vaši účast!Pravidla pro challenge č.2:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.11.2015
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.11.2015
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  pokud nejste na facebooku, nesmutněte, všechna přání zveřejníme po uzavření kola na blogu Iriska scrap včetně vítěze. Vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...