středa 4. listopadu 2015

Kit papero amo říjen 2015

S říjnem přišel kit, který nemohl mít jiné než krásně podzimní barvy. Moc se mi líbily, ale chvíli jsme musela dumat, co si na nás Papero amo připravilo :-) První stránka byla taková řezničina... stříhala jsem, řezala jsem a zpátky jsem slepovala a pak jsem to "utkala" :-)
 Kit vypadá takto:


Použila jsem proužky, které jsem nastříhala z barevného papíru a vždy jsem k sobě dva proužky spojila a musela jsem ten spoj schovat pod další proužek a vznikla z toho osnova a útek jako při tkaní :-) K tomu se mi hodil tmavě modrý papír s noční oblohou, který byl s kruhovým rámečkem a tam se přesně ta moje tkanina hodila. 


Fotka musela být kruhová, to bylo jasné a kytičky na ozdobu jsem vystříhala z barevné čtvrtky. Kde jsou ty časy, když bylo Verunce jako na fotce. Stárne holčička naše :-)


Druhá stránka byla taková podzimně pocitová. Tam jsem si jen zastříhala a ze čtvrtky jsem vystříhala motivy květin, které jsem na 3D lepicí čtverečky nalepila na základní čtvrtku.Doplnila jsem jemné průhledné samolepicí tečky, použila jsem zlatá písmena a bylo hotovo.


Doufám, že se nenudíte, a že tvoříte, protože tvoření je radost přece!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...