pátek 15. ledna 2016

Papercards.cz challenge 7.

Zveme vás do další challenge a už se moc těšíme na vaše přáníčka, protože nás vždy překvapí vaše nápady a líbí se nám s jakou chutí tvoříte. Je tady další, tentokrát už sedmá challenge.
Sketch pro 7. challenge

Co je to sketch?
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.


Vítězka challenge č. 5 Adéla Vlasáková


Sponzorem tohoto kola je Katy scrap scrapbooking-hk - internetový obchod se zaměřuje na kreativní materiál, pomůcky a vše, co patří ke scrapbookingu, cardmakingu ... od papírů, razítek, samolepek, přes různé dekorace až k potřebným pomůckám.  


Výhra v 7. kole challenge s papercards.cz  


Pravidla pro challenge č.6:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28.1.2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29.1.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!
 

3 komentáře:

  1. Holky, máte to moc krásné. Konečně to budu muset taky vyzkoušet. :-) Irčo, u toho Tvého přáníčka jsem si zavzpomínala, když jsem byla mladá a krásná :-) a nosila jsem sametku s podobnou ozdobou na krku. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Krásná inspirace sketche pro 7. challenge.

    OdpovědětVymazat
  3. Děkujeme! Tu sametku jsem taky z nostalgie musela použít :-) Těšíme se na přáníčka, jdete do toho? :-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...