pátek 29. ledna 2016

Papercards.cz challenge 8.

Musíme vám všem, kteří se účastníte naší challenge pravidelně nebo náhodou jdete kolem a máte chuť si udělat přáníčko, poděkovat, že tak krásně tvoříte a naše challenge vás mnohdy donutí něco udělat :-) Proto neváhejte a pojďte do toho opět s námi. Je tady pozvánka do 8. challenge s papercards.czSketch pro 8. kolo challenge


Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 


  Sponzorem tohoto kola je Martina Valešová náš skvělý host ze Slovenska. Umí skvěle organizovat a jejím hlavním oborem je Vintage a retro materiál na papierové tvorenie. Všetko pre scrapbooking, cardmaking a vašu handmade tvorbu. Kreatívne kurzy.
Výhra v 8. kole challenge s papercards.cz


Pravidla pro challenge č.8:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.2.2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.2.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

1 komentář:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...