středa 30. března 2016

Papercards.cz challenge 12.

Jaro je tady a s jarem přichází i naše 12. challenge a skvělý sketch od KETY. Je přesně takový, jak má jaro vypadat, úplně samá kytka :-) Určitě je spousta tvořivých duší, které kytku na přáníčko nedají i kdyby čert na koze, ale my ostatní si to užijeme :-) Kdo nekytkuje, klidně si to udělejte po svém.

Iriska Vohlídková


                                                    Sketch pro 12. kolo challenge s papercards.cz
 Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                              Markéta Burešová


                                                                              Martina Poláková 


                                                                                  Ilona Červinková  


  Vítěz 10. kola challenge s papercards.cz Lucie Pejšová


Sponzorem pro 12. kolo challenge je Pretty Papers - v eshopu najdete veškerý materiál pro tvoření z papíru. Nabízí scrapbookové papíry, fotoalba, razítka, inkousty a nepřeberné množství ozdob a samolepek, které z vašich fotek vykouzlí jedinečné dílo.Moc děkujeme všem sponzorům, že pro vás připravují skvělé ceny, o které stojí za to bojovat! Ne jinak to bude i tentokrát. To se zkrátka musíte zúčastnit :-)


 Pravidla pro challenge č. 12:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 4. 2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14. 4. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!


3 komentáře:

  1. Květiny, tak to je moje... určitě se zapojím :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc se mi líbí ty vlčí máky. No asi celkově všechny květinky co jste použily. Líbí se mi, že je máte každá jiné. Je to perfektní!

    OdpovědětVymazat
  3. Tento sketch je vymazlený, moc se mi líbí a každý člen DT se s tím popral jinak :-) Nejvíce se pere s přáníčky právě Markéta Burešová, takže jsem za ni ráda, že se to přáníčko líbí!!

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...