čtvrtek 14. dubna 2016

Papercards.cz challenge 13.

Třináctka je prý nešťastné číslo, ale nám to vůbec nevadí, určitě ten, kdo vyhraje ve 13. kole challenge bude šťastný a ode dne výhry bude třináctku milovat :-) Je tady jaro, hodil by se absolutní verš z dílny Járy Cimrmana - jaro je tady, třešně jsou tady, kupte je tady :-) Na třešně si ještě počkáme, ale je tady - a klidně to napíšu - jeden z nejhezčích sketchů a je samá kytka, takže se můžete vyřádit! 

Iriska Vohlídková


                                                    Sketch pro 13. kolo challenge s papercards.czCo je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                              Markéta Burešová


                                                  Vítěz 11. kola challenge s papercards.cz Martina Žílová


                             Hostujícím designérem je pro toto kolo Diana Majerová - Dianka Kreativity


Sponzorem tohoto kola je Papergarden.cz

Papergarden je on-line papírové zahradnictví, které pěstuje scrapbookové materiály. Milujeme romantický styl, svatební projekty, vintage a shabby chic, ale umíme i doplňky pro Project Life. Na našich záhoncích najdete především papírové květiny, scrapbookové papíry, chipboardy, buttonky, kovové ozdoby a spoustu dalších krásných věcí, které pozvednou Vaše DIY projekty zase o úroveň výš...


Krásný kytičkový sketch vyžaduje kytičkovou výhru, o kterou stojí za to soutěžit a poslat své přáníčko!


Pravidla pro challenge č. 13:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 4. 2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29. 4. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...