neděle 15. května 2016

Papercards.cz challenge 15.

Jsme rádi, že v tom s námi jedete. A je to jízda vážení! :-) Podle toho, co nám píšete v emailech, jsou sketche to, co vás baví a rádi podle nich tvoříte, protože nemusíte úplně sami vymýšlet, jak by to přáníčko mohlo vypadat. Kouknete na sketch a tvoříte. My se vždy moc těšíme, co nového vymyslíte. Pojďme na to, podívejte se, co nás v 15. challenge s papercard.cz čeká.

Iriska Vohlídková


P.S. U této paní jsem se vyřádila :-) Použila jsem razítko Art Impressions a techniku paper piecing, kdy se razítko natiskne několikrát na různé barevné papíry a části se vystřihnou a poskládají se do původního obrázku. Náušnice jsou vystřiženy z enamelky a "kožešinový límec" je ze sametky :-) Je to titěrná práce, ale třeba vás to bude inspirovat.

                                                    Sketch pro 15. kolo challenge s papercards.czCo je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                                 Markéta Burešová


                                                                               Martina Poláková 


                                                                              Ilona Červinková  
    Vítěz 13. kola challenge s papercards.cz Radka KřupkováSponzorem tohoto kola je Iriska scrapVe hře je materiál pro vaše tvoření!


Pravidla pro challenge č. 15:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 5. 2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29. 5. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...