středa 13. března 2024

10. scrapbookový výtvarný kurz na Kuksu jaro 2024

 V termínu 26. 4. - 28. 4. 2024 se uskuteční desáty jubilejní výtvarný, kreativní a scrapbookový kurz na Kuksu. Tvořit budeme přímo v hospitalu Kuks a tam jsme i ubytovaní. Pojďte si společně užít atmosféru hospitalu, jarní zahradní trhy a hlavně tvoření! Je zajištěna plná penze v místní restauraci a kdo s námi ještě na pobytu nebyl, tak Kuks najde mezi Jaroměří a Dvorem Králové nad Labem. Už se na vás všechny moc těšíme!

Co budeme tvořit? Některé z vás to nezajímá :-), protože si to vždy užijí a jedou, ať děláme co děláme, ale pro ty, kdo se rozhodují podle toho, co budeme dělat, tak to bude celovíkendový workshop s Janou Sadloňovou a tvořit budeme tradičně minialbum a užijete si papíry Alexandra Renke. Budete si tvořit album průběžně celý víkend, připravte si hodně fotek - nejlépe černobílých, aby se vám hodily k vybrané kolekci, ale to už víte a stejně si přivezete fotky vytištěné na poslední chvíli. :-) Kdo bude vzorný a připraví si fotky včas? :-) Velikost alba 13 x 18 cm. 


Cena za celý pobyt je 4700 , v ceně je ubytování, plná penze, materiál a pomůcky na tvoření. Záloha je 2000 Kč, ale je možné zaplatit celou částku najednou. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu iriska.scrap@seznam.cz, pošlu vám podklady. Ubytovací kapacita je omezená, kdo se přihlásí včas, užije si s námi tvoření a skvělou atmosféru, kterou můžete zažít jen mezi námi děvčaty :-) 

Podrobnosti co sebou a jak se tam dostat (kdo by nevěděl) budu posílat e-mailem před kurzem a bude možná i objednávka z Davony.

Tvoření je radost a v krásném prostředí hospitálu Kuks je to radost dvojnásobná, moc se na vás těším! Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...