úterý 3. července 2012

Album na fotky

Na co by asi jiného album mělo být :-) Tohle album jsem udělala na přání Štěpánky, studentky, která si chce utřídit své fotky, ale scrapalbum v pravém slova smyslu, se všemi speciálními papíry v kapsách, se spoustou doplňků, to by nebylo to pravé ořechové. Stačilo album, které bude mít zdobené desky, něco málo ozdobných detailů uvnitř a se zbytkem si jistě Štěpka skvěle poradí.

Zakoupila jsem ve výtvarných potřebách album z recyklovaného papíru. Má pevné kartonové desky a vnitřní  stránky jsou také z pevného - skoro bych řekla kartonového papíru. Má to svůj půvab a tak nějak se mi to k tomu studentskému životu hodí :-) A stojí 106 Kč :-)

Na začátku loňského roku jsme se s holkami domluvily a Haczek nám na naše přání přímo v Emerice objednala kolekce ve výprodeji a i s poštovným jsme se vešly do super ceny, takže nekupte to :-)
Vybrala jsem si tenkrát krásnou kolekci od firmy Crate Paper.

Album má velikost o něco málo větší A4 naležato - 34 x 24 cm.Doufám, že se Štěpánce bude líbit a už se těším, až mi své album plné fotek, popisků a vzpomínek ukáže! 

Tvoření je radost!

2 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...