úterý 14. června 2016

Papercards.cz challenge 17.

Léto už klepe na dveře, proto je sketch pro 17. challenge velmi letní a velmi mořský :-) Ale víte, že to není striktní podmínka, že si ze sketche můžete vzít jen ty základní informace a předělat ho k obrazu svému a my už se na to moc těšíme.

Iriska Vohlídková 


 Sketch pro 17. kolo challenge s papercards.cz


Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                                 Markéta Burešová


        Martina Poláková 


            Ilona Červinková 


  Vítěz 15. kola challenge s papercards.cz Lucia Guštafíková


Sponzorem tohoto kola je Davona - internetový obchod s velkou nabídkou nejen základního materiálu pro vaše tvoření. Najdete zde stroje Big Shot a všechny typy šablon a embosovacích kapes, nabídku akreditovaných kurzů a spoustu návodů na tvoření. Slevové programy pro školy a zájmové organizace. Kamenná prodejna v Praze, Jana Zajíce 22.Výhra v 17. kole challenge s papercards.cz


Pravidla pro challenge č. 17:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 6. 2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29. 6. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...