čtvrtek 29. prosince 2016

Papercards.cz challenge 30.

Máme pro vás jubilejní challenge, třicátou a také první pro nový rok 2017. Zůstaneme ještě u zimního tématu, protože zima nás jen tak neopustí, ale ne všichni z design teamu si to vzali k srdci a tvořili vločkově a studeně 😀 Sketch si můžete mírně upravit k obrazu svému a my už se moc těšíme na vaše přáníčka. 

Iriska Vohlídková


                                                          Sketch pro 30. kolo challenge s papercards.cz


Co je to sketch? 

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

Bea Pjatáková

Vítěz 28. challenge Dana Nováková


Sponzorem tohoto kola je Markéta Burešová, která si pro vás připravila skvělou zimní sadu! Obsahuje výřezy z plotru Silhouette, originální designové plastové šablony, sadu papírů a také sadu razítek. To už se vyplatí se zúčastnit!Pravidla pro challenge č. 30:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.1.2017 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.1. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

4 komentáře:

  1. Krásná přání a opravdu hodně povedený sketch! A nej přání od Jana Sadloňová, to jako nemá chybu vau!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Všechna jsou překrásná, ale Jana Sadloňová - skvost :)

    OdpovědětVymazat
  3. Děkujeme! Janě se opravdu přání moc povedlo!

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...