sobota 23. února 2013

Jaro se hlásí!

Dnes ráno jsem na blogu Tima Holtze - našeho nejoblíbenějšího scrapchlapa našla výzvu na vytvoření jarní květiny. Protože u nás včera bylo -17 stupňů a jaro v nedohlednu, hned jsem se rozhodla pro tvoření, které mě alespoň trochu jarně naladilo, ale jen do té doby, než jsem šla fotit k oknu, za kterým jsem nemohla přehlédnout ty hromady sněhu.Použila jsem Distress Inky všech jasných zářivých barev, nabarvila jsem papír ala flek sem flek tam :-) Moc jsem se s tím doslova nemazala, udělala jsem na papír různé barevné plochy, které se prolínaly. Po nabarvení jsem použila rozprašovač a jemně jsem na papír nastříkala vodu. Voda působí na barvy jako zmizík, takže se vytvoří drobné vzory. Použila jsem moje oblíbené razítko od Timíka Stampers Anonymous Papillon.ve výsledku není moc vidět, ale potřebovala jsem něco stylového :-)


Pomocí šablony Tattered Florals jsem vyřízla na Big Shotu kytičky z papíru a z látky - použila jsem len s výraznou barvou. Papírové kytičky jsem otupovala hnědou barvou, jednotlivé okvětní plátky jsem zatočila do ruličky, aby se vytvořil 3D efekt a vše jsem přichytila hřebíčkem k podkladu. 
Jako pozadí pro veselou jarní kytku jsem použila růžovou čtvrtku Basic Grey, projela jsem ji embossovací šablonou v Big Shotu a obarvila jsem ji světle růžovým Distress Inkem Spun sugar.


A je to :-) Udělejte si doma jaro a vytvořte si podobnou kytičku!

Tvoření je radost!10 komentářů:

 1. Taky jsem viděla ty krásný látkový kytičky.... a ty to mááááš taky krásný, hlavně ty barvičky jsou perfektní :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Irčo, nádhera
  Danas

  OdpovědětVymazat
 3. Máš to hezké, ženo :-) Líbí se mi ty jarní barvičky.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké a veselé přáníčko. Kytička je nádherná :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Very Pretty!!! Love the colors!

  OdpovědětVymazat
 6. Přáníčko je nádherné :) Vážně je u Vás -17? :-O.. u nás max. -2, ale závějí je habaděj :)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za milé komentáře!

  Ano, u nás byla taková zima :-) Už je to lepší, ale už druhý den sněží. Asi si postavíme sněhuláka :-)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...