středa 24. dubna 2013

Letní Liberec

Milé scrapženy, scházíme se v Liberci na podzim a na jaře a vypadá to, že nám to nestačí :-) Nabízím vám proto setkání letní a to celotýdenní. Pobyt bude na našem oblíbeném místě v hostelu pod Ještědem a můžete sebou vzít i své děti. Budeme mít hlídací babičku a dopolední program pro dětičky, ale především je to tvoření pro dospělé :-)
Termín je od 14.7.2013 (neděle) do 21.7.2013 (neděle). Kdo nemáte možnost užít si celý týden, můžete zvolit i prodloužený víkend, proto ta neděle.
Program bude velmi pestrý, ale hlavní téma celého týdne bude rodinná kronika, kterou budeme tvořit ve formátu větší A4 naležato.

Seznámíte se s různými kreativními technikami:

- práce s polymerovými hmotami - netradiční použití
- vyzkoušíme skvělou hmotu decoclay
- enkaustiku
- připravíme si stránky pro kroniku - zvládneme mnoho zajímavých technik včetně barvení přírodními materiály
- naše milá Irča Apták s vámi namaluje trička
- budeme drátkovat
- bude i fimotvoření
a spousta dalšího, nudit se rozhodně v naší komunitě nebudete :-)

Dopoledne budeme tvořit a odpoledne si užijeme výlety, máme v Liberci ZOO, botanickou zahradu, koupaliště, přehradu, lesy a stráně a také Ještěd s lanovkou :-) Večer bude opět na programu tvoření.
Můžeme grilovat, určitě bude sushi párty! A Screbla vezme bazén :-)
Areál je oplocený s venkovním posezením.

Kdo budete chtít přijet s dětmi, myslete prosím na to, že můžete být na pokoji i s jinou maminkou a jejím potomkem. Hlídání dětí je zajištěno na dopoledne.

Cena pro dospěláka bude 6 000 Kč na celý pobyt a zahrnuje 7 nocí + plná penze + materiál na tvoření. Kdo bude chtít přijet na kratší dobu, cenu vám napíšu. Záloha na pobyt je 1 200 Kč.
Pro děti cena po dohodě (záleží na délce pobytu, požadavku na spací místo a na stravování).

Pokud máte zájem přijet, napište prosím na mail iriska.scrap @ seznam.cz

Těší se na vás všechny šikovné lektorky a samozřejmě já nejvíce!!!

1 komentář:

  1. Už jsem četla včera ale nešlo my vložit koméntář tak snad dnes...moc se těším na všechny aktivity nejvíc na Irenku aptáka-vyšla jsem si v novém triku ven a nikdo my pomalu nevěřil že jsem to triko dělala ...už ted vím že budu mít za ukol vytvořit hypyz triko ....už mám nachystané žehličky ,extrudér,řezací nože a nudlovač hi,hi tak už aby byly ty prázdniny.....

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...