pondělí 30. listopadu 2015

Papercards.cz challenge 4.

Máme tady 4. challenge s papercards.cz. Moc vám všem děkujeme, že se účastníte v takovém počtu! Také velký dík za povzbudivá slova, která nám píšete! Challenge se vám líbí a nám taky a nejvíce se nám líbíte vy, jak se toho nebojíte a tvoříte :-)Sketch pro 4. challengeNa začátku bychom si ještě mohli připomenout něco málo teorie - to nikoho nezabije :-)
Co je to sketch?
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.
Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.
Jak velká má být zaslaná fotografie?
Nejlépe vyfoťte přáníčko v poměru stran 1:1 nebo 2:3. Kdo fotit umí, posílejte prosím do maximální velikosti 1MB (větší fotografie se dlouho načítají na starších pomalejších počítačích). Kdo neví co píšu, nedělejte si s tím hlavu, nechci odradit nikoho, kdo by chtěl vytvořit přáníčko :-) Vyfoťte to jak umíte, jen se snažte fotit na denním světle bez blesku a já vám to upravím :-) Iriska

vítěz challenge č.2 Lenka Daníčková 


Sponzorem pro čtvrté kolo challenge je Pretty Papers - v eshopu najdete veškerý materiál pro tvoření z papíru. Nabízí scrapbookové papíry, fotoalba, razítka, inkousty a nepřeberné množství ozdob a samolepek, které z vašich fotek vykouzlí jedinečné dílo.
Moc děkujeme všem sponzorům, že pro vás připravují skvělé ceny, o které stojí za to bojovat! Ne jinak to bude i tentokrát. To se zkrátka musíte zúčastnit :-)

Pravidla pro challenge č.4:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.12.2015 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.12.2015
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...