pondělí 14. prosince 2015

Papercards.cz challenge 5.

Jsme moc rádi, že se účastníte naší challenge i v tomto uspěchaném vánočním čase. Na další tvoření sice nebudete mít více času, ale bude to čas povánoční, kdy už budou všechny nákupy, pečení a uklízení za námi a vy se můžete zúčastnit a vyhrát!Sketch pro 5. challengeCo je to sketch?
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.


 Hostující designér Alenka Burešová 5 let :-) Ája tvořila s maminkou a přáníčko udělala úplně sama! Nesmí tady chybět!Vítězka challenge č.3 Soňa Drdlíková


 Sponzorem tohoto kola je Iriska scrap a hrajeme o tuto cenu


 

Tvoření je radost! Těšíme se na vaše příspěvky!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...