středa 30. prosince 2015

Papercards.cz challenge 6.

Vánoce jsou za námi a vypadá to, že bude trochu více času na tvoření :-) Už se moc těšíme na vaše příspěvky, připravili jsme pro vás další sketch a další inspiraci od design teamu a jeho hostů.Sketch pro  6. challenge


 Co je to sketch?
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.

Vítězka challenge č. 4 Petra Mynaříková


Sponzorem tohoto kola je Davona - internetový obchod s velkou nabídkou nejen záíkladního materiálu pro vaše tovření. Najdete zde stroje Big Shot a všechny typy šablon a embosovacích kapes, nabídku akreditovaných kurzů a spoustu návodů na tvoření.Výhra v 6. kole challenge s papercards.cz.

Pravidla pro challenge č.6:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.1.2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.1.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

1 komentář:

  1. wow! Tentokrát se DT opravdu předvedl, všechna přání do jednoho jsou úžasná!!!

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...