sobota 8. prosince 2012

Receptáře

V únoru jsem vyrobila receptář na moučníky a slíbila jsem své kamarádce Jitce, že na Vánoce pro ni udělám tři receptáře, které chce použít jako dárek. Moučníky jsou specifické a po Vánocích bude chtít každý hubnout, takže jsme se dohodly, že to budou "obecné" receptáře na jakékoli recepty.
Použila jsem razítka Aladine, mají skvělé kuchyňské motivy. Moc se mi líbilo razítko válečku na nudle :-) Asi použiju příště. Uvnitř receptáře je cca 75 listů na recepty.
Na obal jsem použila pevné desky, které jsem získala ze šanonu. Klasický kancelářský šanon jsem nastříhala - ano, nastříhala :-) Málem mi upadla ruka, ale mám to hezky rovné, skalpelem jsem neměla sílu to říznout, nebo že by tupý skalpel? :-)Všechny desky jsem potáhla scrapbookovou čtvrtkou.Ozdobila jsem přední stranu a pak jsem polepila stranu zadní.Vytiskla jsem si  listy s předem vytvořeným rámečkem na recepty a vše jsem svázala Zutterem. Počet listů uvnitř může být libovolný, pak je důležité zvolit správnou velikost spirály.Dobrou chuť a užijte si vánoční pečení!!!

Tvoření je radost!4 komentáře:

 1. Irčo, super! Obdivuji ale nejvíc to stříhání šanonu :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Až teď budu nezaměstnaná hospodyňka, tak mi taky takový uděláš.. to budu asi potřebovat...:-) K.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné, precizní. Taky se chystám, že si pro sebe udělám receptář , ale znáš to o kovářově kobyle...;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělé, to se mi líbí!

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...