úterý 16. prosince 2014

Mixed Media

Na scrapbooku je úžasné to, že se dá spojit v podstatě nemožné. Třeba i příjemné s užitečným :-) Můžete smíchat všechno se vším, samozřejmě s mírou a ono to buď vyjde nebo ne :-) Časem to samozřejmě natrénujete, aby to vyšlo vždy, ale je to krásné zkoumání a zkoušení, co ten papír nebo karton vlastně vydrží. Není se čeho bát, vydrží skoro všechno!


Použila jsem akrylové barvy, metalický Izink, stříbrnou akrylovou barvu, Archival ink, Distress, zkrátka vše, co jsem si myslela, že by se tam mohlo hodit.


Kombinace hnědé s modrou je dokonalá, vlastně kombinace čehokoli s hnědou je krásná. Použila jsem mé oblíbené razítko holčičky, které jsem natiskla na kus Světozoru z roku 1929. Mám celý ročník a používám ke tvoření, protože má tu správnou patinu.


Nic se nemá vyhazovat (což je pak problém, jak to uskladnit, aniž bychom museli přistavět nový pokoj), ale takový metr .... ten je například z letáčku PaperArtsy, který jsem si kdysi přivezla z veletrhu v Birminghamu :-) No a jak se hodil!! Mixování zdar a tvoření je přece radost! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...