pondělí 15. února 2016

Papercards.cz challenge 9.

Svátek svatého Valentýna byl dnem vyhlášení vítěze challenge č.8 a už se můžete těšit na challenge další a to už v pořadí devátou. Vaše příspěvky jsou skvělé a opravdu se moc snažíte, takže našim sponzorům moc práci neusnadňujete, ale s tím se netrapte a klidně je potrapte :-) Už se na vaše příspěvky moc těšíme!


Sketch pro 9. kolo challenge s papercards.cz


Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 


Vítěz 7. kola challenge s papercards.cz Erika Kopalová


Sponzorem tohoto kola je firma Twint, která je u nás známá jako aladine.cz. Najdete zde nejširší nabídku razítek pro děti všech věkových kategorií, razítka pro dospělé nejen na papír, ale i na textil. Sortiment značky aladine se u nás stále rozšiřuje a nyní už můžete mít originální barvy na textil, razítkovací barvy nebo třeba embossovací pudry a spoustu dalšího kreativního zbží.

Výhrou v 9. kole challenge s papercards.cz jsou horké noviny Aladine!


Pravidla pro challenge č. 9:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 27.2.2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 28.2.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...