neděle 28. února 2016

Papíry s motivem moře zdarma ke stažení

Sizzix přichází s další kolekcí papírů tentokrát s mořskou tématikou a musím řici, že se opravdu hodně povedla. Dají se krásně kombinovat barvy - červená, modrá a bílá - to je jedna kolekce a druhá je také mořská, ale ve vintage stylu. Určitě si vyberete svého favorita.
Papíry si můžete stáhnou zdarma na stránkách Sizzixu.Na první a druhé přání jsem použila novou vyřezávací šablonu Sizzix 661165, je úplně skvělá :-)

Vyřezala jsem lodičku 3x na barevné papíry a nalepila jsem jednotlivé barevné díly na sebe. Kormidlo jsem použila na další přání. Tyhle papíry jsou taky moc hezké. Ani nepotřebují velké zdobení.


Poslední přáníčko je opět z krásné námořnické kombinace barev, tentokrát jsem řízla i nějakou tu mořskou vlnu a doplnila jsem to razítkem s českým textem od KETY.Neváhejte, stáhněte si papíry a tvořte! Můžete je vytisknout na jakékoli tiskárně na jakýkoli papír, který vaše tiskárna umí. Používám inkoustovou tiskárnu, tisknu na kancelářský papír a podlepuji čtvrtkou. Na pozadí už ani papír nepodlepuji.

Tvoření je radost!4 komentáře:

  1. Papíry vypadají moc dobře, asi si budu muset pořídit tiskárnu. A šablona je moc hezká. Přání skvělá.

    OdpovědětVymazat
  2. To je paráda, Irisko! Dýchlo na mě léto, děkuji!

    OdpovědětVymazat
  3. Jo, a tu šablonu potřebuji :-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...