středa 14. září 2016

Papercards.cz challenge 23.

Podzim klepe na dveře, ale naše přáníčka ještě úplně podzimem nevoní. Pokud budete chtít, můžete v této challenge pustit podzim do scrapkoutku a vytvořit něco v těch krásných barvách, které žádné jiné období roku neumí. Samozřejmě je to možnost, ale není to podmínka :-)

Iriska Vohlídková


Sketch pro 23. kolo challenge s papercards.czCo je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 
Bea Pjatáková


Sponzorem pro 12. kolo challenge je Pretty Papers - v eshopu najdete veškerý materiál pro tvoření z papíru. Nabízí scrapbookové papíry, fotoalba, razítka, inkousty a nepřeberné množství ozdob a samolepek, které z vašich fotek vykouzlí jedinečné dílo.Budeme soutěžit o skvělou cenu a tou je sada od Simple Stories a k tomu krásné svorky, abyste si všechno mohli sladit :-)


Pravidla pro challenge č. 23:
-  vyrobte přání podle sketche
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 9. 2016 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29. 9. 2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!


2 komentáře:

  1. Teda krásná cena, vzory jsou moc pěkné, Iriska to má krásně pozitivní a přání se školou je fantastické, a taky moc vtipné ....

    OdpovědětVymazat
  2. Jaruško, neváhej a tvoř :-) Můžeš vyhrát! A děkujeme , snažíme se!

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...