středa 7. září 2022

Scrapbookový výtvarný kurz podzim 2022

 V termínu 28. 10. - 30. 10. 2022 se uskuteční náš osmý výtvarný kurz na Kuksu. Tvořit budeme přímo v hospitalu Kuks a tam jsme i ubytovaní. Neváhejte a přihlaste se včas, počet míst není nekonečný :-) Bude zajištěna plná penze v místní restauraci. Kdo s námi ještě na pobytu nebyl, tak Kuks najde mezi Jaroměří a Dvorem Králové nad Labem. Už se na vás všechny moc těším!

Co budeme tvořit? Shodli jsme se, že budeme tvořit kalendáře, které vás už jednou moc bavily. Můžete si vyrobit dárek, ale znáte se, když se s tím pipláte, tak to stejně nikomu nedáte :-) Budeme společně zdobit kalendář pomocí šablon, které pro vás připravíme. Je to zábava a jde to hezky od ruky. Zároveň si vyrobíte speciální doplňky s Martinou Polákovou a se mnou se vrhneme na šablony. Kdo má šablonu, nemusí vymýšlet, jak stránku udělat :-)


Ukázky z minulého tvoření kalendářů

S Martinou Polákovou si vyrobíte dekorační plastovou kouli s ptáčkem.Cena za celý pobyt je 4200 Kč, v ceně je ubytování, plná penze, materiál a pomůcky na tvoření, kalendář. Záloha je 2000 Kč, ale je možné zaplatit celou částku najednou. Zájemci se mohou hlásit na emailu iriska.scrap@seznam.cz, pošlu vám podklady. Ubytovací kapacita je omezená, kdo se přihlásí včas, užije si s námi tvoření a skvělou atmosféru, kterou můžete zažít jen mezi námi děvčaty :-) 

Podrobnosti co sebou a jak se tam dostat (kdo by nevěděl) budu posílat emailem před kurzem.

Tvoření je radost a v krásném prostředí hospitálu Kuks je to radost dvojnásobná!Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...