středa 29. června 2016

Papercards.cz challenge 18.

Léto už zaklepalo na dveře a vešlo dál, ale to neznamená, že se nebude soutěžit a tvořit :-) Máme pro vás zásobu krásných sketchů a celý design team se společně s vámi těší na tvoření!

Iriska Vohlídková


 Sketch pro 18. kolo challenge s papercards.cz


Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

                                                                                 Markéta Burešová


                                                                               Martina Poláková                                                                                 Ilona Červinková 


                                            Vítěz 16. kola challenge s papercards.cz Jana Olivová


                  Vítáme nového člena design teamu a tím je Bea Pjatáková! Těšíme se na spolupráci!


Sponzorem tohoto kola je KETA - výrobce skvělých českých gumových razítek, kartonových chipboards, kartonových minialb a mnoha dalších důležitých věcí pro naše tvoření!


http://www.razitkaketa.cz/
https://www.facebook.com/razitkaKETA

Výhrou v tomto kole jsou novinková razítka, která se v sezóně zavařování hodí opravdu velmi :-) Je to celé plato gumových razítek, které si podlepíte cling pěnou, popřípadě použijete dřevěné štočky.

Pravidla pro challenge č.18:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.7.2016
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14.7.2016
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  pokud nejste na facebooku, nesmutněte, všechna přání zveřejníme po uzavření kola na blogu Iriska scrapvčetně vítěze. Vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!

7 komentářů:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...